ΣΤΑΤΙΚΑ ΘΕΜΑΤΑ

New Nike Shoes

Εγχειρίδιο Χρήσης Πύλης myschool

Mens Trainers

Για την προκήρυξη πατήστε εδώ

ΑΙΤΗΣΗ

Nike React Element 55

Οι εκπαιδευτικοί που επιθυμούν να επισκεφτούν με τους μαθητές τους τα Κέντρα Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης κατά το σχολικό έτος 2016-2017 συμπληρώνουν την αίτηση και την στέλνουν σκαναρισμένη (με υπογραφές και σφραγίδα) στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. ως την Τετάρτη 2 Δεκεμβρίου 2016. Περισσότερες πληροφορίες ......

έγγραφο  αίτηση
Air Force 1 Low Flyknit

H ημερομηνία υποβολής προγραμμάτων Σχολικών Δραστηριοτήτων παρατείνεται έως την Παρασκευή 18/11/2016. Πληροφορίες στο έγγραφο.

Lebron XIV 14 Glow

Από το γραφείο Πολιτιστικών Θεμάτων διατίθεται υλικό που συγκροτήθηκε με αφορμή τον εορτασμό της επετείου της 17ης Νοέμβρη. Κάθε ενδιαφερόμενος εκπαιδευτικός μπορεί να το αντιγράψει με memory stick (με αρκετή χωρητικότητα).
Επιπλέον προτείνονται: Βιβλία, ιστοσελίδες και ποιήματα.

Δείτε τις προτάσεις

Mens Footwear Online

Περισσότερες πληροφορίες βλ. στο έγγραφο

Kids

Τα σχολεία που επιθυμούν να συμμετάσχουν στα Εθνικά Θεματικά Δίκτυα του Κ.Π.Ε. Στυλίδας - Υπάτης και εκπονούν σχετικό πρόγραμμα μπορούν να αιτηθούν συμπληρώνοντας την ανάλογη αίτηση και να την αποστείλουν στο Γραφείο Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης.

ΕΘΝΙΚΑ ΘΕΜΑΤΙΚΑ ΔΙΚΤΥΑ:

1)  « ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΙΚΑ - ΓΕΩΜΥΘΟΛΟΓΙΚΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ», (από το 2005).  Δείτε την αίτηση.

2)  «ΚΛΙΜΑΤΙΚΕΣ ΑΛΛΑΓΕΣ- ΑΚΡΑΙΑ ΚΑΙΡΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ», (από το 2008). Δείτε την αίτηση.

Air Jordan Westbrook 0.2

Δείτε τις προτάσεις.

Nike

Δείτε το έγγραφογια την 1η διανομή των σάκων "ΒΙΒΛΙΑ ΣΕ ΡΟΔΕΣ" από 22 ΣΕΠ ως 18 ΝΟΕ 2016.

Air Max 1 Ultra Essential

Για περισσότερες πληροφορίες πατήστε εδώ.

Nike Sneakers

Για πληροφορίες πατήστε εδώ.

Zoom Kobe XII ZK12

Face_Book.jpg