Οδηγίες για την υποβολή προγραμμάτων σχολικών δραστηριοτήτων.

Α. Κάθε εκπαιδευτικός που επιθυμεί να αναλάβει την υλοποίηση προγράμματος/προγραμμάτων Περιβαλλοντικής Εκπαίδευσης, Αγωγής Υγείας και Πολιτιστικών Θεμάτων πρέπει να συμπληρώσει φόρμα με τα στοιχεία του κάθε προγράμματος στην ηλεκτρονική διεύθυνση https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeVYcctOPPe64UuVStwobshKtbMMq9vtF5hJn64u9qQqFNRyw/viewform?c=0&w=1

Β. Θα πρέπει να ακολουθήσει η κατάθεση των εντύπων σχεδίων υποβολής προγραμμάτων (επισυνάπτεται το σχετικό έντυπο), με τη σφραγίδα του σχολείου, στην Διεύθυνση Π.Ε. Α΄ Αθηνών (Δώρου 9, 104 32, 7ος όροφος). Η κατάθεση των εντύπων του κάθε σχολείου πρέπει να συνοδεύεται από το σχετικό πρακτικό του συλλόγου διδασκόντων. Καταληκτική ημερομηνία υποβολής 27 Νοεμβρίου 2017. Περισσότερες πληροφορίες στο έγγραφο.

ΕΓΓΡΑΦΟ

ΘΕΜΑΤΟΛΟΓΙΑ