ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΕΣ

Καλούνται οι Αναπληρωτές  Εκπ/κοί κλάδων ΠΕ23 και ΠΕ30 να παρουσιαστούν στις σχολικές μονάδες  τοποθέτησής τους, όπως αυτές αναφέρονται στους πιο κάτω πίνακες, για να αναλάβουν υπηρεσία απόΔευτέρα 7 Δεκεμβρίου 2020 έως και την Τρίτη 08-12-2020.

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ  ΠΕ23

ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΕΙΣ ΠΕ30

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ

ΑΙΤΗΣΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ

Καλούνται οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί κλάδου ΠΕ23 Ψυχολόγων και ΠΕ30 Κοινωνικών Λειτουργών των οποίων η πρόσληψη έγινε από το πρόγραμμα «Υποστήριξη σχολικών Μονάδων Α/θμιας και Β/θμιας Εκπ/σης από Ψυχολόγους και Κοινωνικούς Λειτουργούς» να  συμπληρώσουν τη δήλωση προτίμησης ομάδων, σχολικών μονάδων και τη δήλωση με τα ατομικά τους στοιχεία (επισυνάπτονται) και να τις αποστείλουν ηλεκτρονικά στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. έως την Παρασκευή 04-12-2020 και ώρα 09.00 π.μ.

Τα δύο αρχεία θα πρέπει να τα ονομάσετε με το ΕΠΩΝΥΜΟ_ΟΝΟΜΑ σας.

Επισημαίνουμε ότι θα πρέπει να δηλώσετε κατά σειρά προτίμησης, όλες τις σχολικές μονάδες που διατίθενται προς κάλυψη.

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ ΠΕ 23 ΨΥΧΟΛΟΓΩΝ

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ ΠΕ 30 ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΩΝ

ΔΗΛΩΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΗ

ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ - ΕΡΓΑΝΗ

Καλούνται οι Αναπληρωτές Εκπαιδευτικοί (προσλήψεις 06-11-2020, Ειδικής Πρόσκλησης) να συμπληρώσουν το συνημμένο έντυπο για το  ΕΡΓΑΝΗ και να το αποστείλουν στο  Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. έως την Κυριακή 08-11-2020 και ώρα 23.00.

Τη  Δευτέρα 09 Νοεμβρίου έως και την Τρίτη 10 Νοεμβρίου 2020 θα παρουσιαστούν στις σχολικές μονάδες τοποθέτησής τους για να αναλάβουν υπηρεσία. Την ανάληψη υπηρεσίας τους και οποιοδήποτε άλλο έγγραφο θα το αποστείλουν ηλεκτρονικά  στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. .

ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ - ΕΡΓΑΝΗ

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΠΡΟΣΛΗΨΗΣ ΑΝΑΠΛΗΡΩΤΩΝ

ΑΙΤΗΣΗ ΑΝΑΓΝΩΡΙΣΗΣ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑΣ ΚΑΙ ΜΕΤΑΠΤΥΧΙΑΚΟΥ

Καλούνται οι Αναπληρωτές Εκπαιδευτικοί ΠΕ08 ΜΕΙΩΜΕΝΟΥ ΩΡΑΡΙΟΥ, Γενικής Αγωγής (Γ΄ Φάση) να συμπληρώσουν τη δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων που επισυνάπτεται και να την αποστείλουν στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. το αργότερο μέχρι το Σάββατο 24-10-2020 και ώρα 23.00