Οι αναπληρωτές εκπαιδευτικοί (Β΄ φάση) να αποστείλουν ηλεκτρονικά, αποκλειστικά στο e-mail: Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε., από σήμερα 19/09/2020 έως και αύριο 20/09/2020 συμπληρωμένο και υπογεγραμμένο: Το έντυπο «ατομικών στοιχείων για καταχώρηση στη μισθοδοσία», (συνημμένο έγγραφο) προκειμένου να καταχωρηθούν στο ΕΡΓΑΝΗκαι στη μισθοδοσία.

*(τα πεδία ?σχολείο τοποθέτησης? και ?σχολείο/α διάθεσης? θα συμπληρωθούν από την Υπηρεσία).

Με νεότερη ανακοίνωση, θα αναρτηθεί στην ιστοσελίδα της Διεύθυνσης η προσωρινή τοποθέτησή τους σε σχολικές μονάδες.

ΑΤΟΜΙΚΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΓΙΑ ΜΙΣΘΟΔΟΣΙΑ-ΕΡΓΑΝΗ