Καλούνται οι Αναπληρωτές Εκπαιδευτικοί Ειδικής Αγωγής ΠΕ71 ΠΕ70 και ΠΕ61 ΠΕ60, οι οποίοι έχουν προσληφθεί για ΣΜΕΑΕ και Τμήματα Ένταξης (βάσει του άρθρ.35 του Ν.4722/2020 (ΦΕΚ177Α) να συμπληρώσουν τη δήλωση προτίμησης σχολικών μονάδων που επισυνάπτεται και να την αποστείλουν στο Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από τους αυτοματισμούς αποστολέων ανεπιθύμητων μηνυμάτων. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε τη JavaScript για να μπορέσετε να τη δείτε. το αργότερο μέχρι την Παρασκευή 23-10-2020 και ώρα 11.00 π.μ.

Επισημαίνουμε ότι θα πρέπει να δηλώσετε κατά σειρά προτίμησης, όλες τις σχολικές μονάδες που διατίθενται προς κάλυψη.

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ Τ.Ε. ΠΕ60

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΚΑ ΚΕΝΑ Τ.Ε. ΠΕ70