Η Α΄Διεύθυνση Π.Ε. Αθήνας αναρτά τον κυρωμένο από τον Περιφερειακό Διευθυντή Εκπαίδευσης Αττικής Πίνακα επιλογής υποψηφίων Διευθυντών των Δημοτικών Σχολείων

120 Αθήνας, 1 Ηλιούπολης, 1 Υμηττού, 3 Υμηττού

ΚΥΡΩΜΕΝΟΣ ΠΙΝΑΚΑΣ ΕΠΙΛΟΓΗΣ ΥΠΟΨΗΦΙΩΝ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ 120 ΑΘΗΝΑΣ, 1 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ, 1 ΥΜΗΤΤΟΥ, 3 ΥΜΗΤΤΟΥ

Kobe 13 A.D. Shoesboys navy blue nike polo dress shoes sale free , How XXX Is Becoming Korea's Most Sizzling Hip-Hop Duo

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ Δ/ΝΣΗΣ Π.Ε. Α΄ΑΘΗΝΑΣ

Η Διεύθυνση Π.Ε. Α΄ Αθήνας κατόπιν των πράξεων Νομοθετικού Περιεχομένου καθώς και των πρόσφατων εγκύκλιων σχετικά με τα μέτρα αντιμετώπισης του κορωνοϊού COVID-19, ανακοινώνει προς τους εκπαιδευτικούς και τους πολίτες ότι:

η εξυπηρέτηση του κοινού θα γίνεται κατόπιν προγραμματισμένου ραντεβού, καθώς και με την επίδειξη πιστοποιητικού εμβολιασμού ή πιστοποιητικού νόσησης εξαμήνου ή αρνητικού 48ωρου rapid test.

Οι ενδιαφερόμενοι, εκπαιδευτικοί και πολίτες, μπορούν επίσης να αποστέλλουν οποιοδήποτε έγγραφο ή αίτημα μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση:

mail@dipe-a-athin.att.sch.gr

IMG_9813d.JPG