Η Α΄Διεύθυνση Π.Ε. Αθήνας αναρτά την Απόφαση του Περιφερειακού Διευθυντή Εκπαίδευσης Αττικής της τοποθέτησης Διευθυντών των σχολικών μονάδων που παρέμεναν κενές.

Οι αναφερόμενοι στον ως άνω Πίνακα καλούνται, σύμφωνα με την ως άνω σχετική Απόφαση, να αναλάβουν υπηρεσία σήμερα, 23-10-2015 στην Α΄Διεύθυνση Π.Ε. Αθήνας.

ΑΠΟΦΑΣΗ ΤΟΠΟΘΕΤΗΣΗΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΩΝ ΤΩΝ ΔΗΜΟΤΙΚΩΝ ΣΧΟΛΕΙΩΝ 120 ΑΘΗΝΑΣ, 1 ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ, 1 ΥΜΗΤΤΟΥ, 3 ΥΜΗΤΤΟΥ

adidas Yeezy kaufenadidas women s basketball warm ups time zone chart , Nike LeBron 17 Yellow Purple For Sale

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ Δ/ΝΣΗΣ Π.Ε. Α΄ΑΘΗΝΑΣ

Η Διεύθυνση Π.Ε. Α΄ Αθήνας κατόπιν των πράξεων Νομοθετικού Περιεχομένου καθώς και των πρόσφατων εγκύκλιων σχετικά με τα μέτρα αντιμετώπισης του κορωνοϊού COVID-19, ανακοινώνει προς τους εκπαιδευτικούς και τους πολίτες ότι:

η εξυπηρέτηση του κοινού θα γίνεται κατόπιν προγραμματισμένου ραντεβού, καθώς και με την επίδειξη πιστοποιητικού εμβολιασμού ή πιστοποιητικού νόσησης εξαμήνου ή αρνητικού 48ωρου rapid test.

Οι ενδιαφερόμενοι, εκπαιδευτικοί και πολίτες, μπορούν επίσης να αποστέλλουν οποιοδήποτε έγγραφο ή αίτημα μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση:

mail@dipe-a-athin.att.sch.gr

IMG_9813d.JPG