ΦΕΚ

nike air max acg specs , Air Jordan 1 Low "Triple White" 2019 For Sale

ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΤΗΣ Δ/ΝΣΗΣ Π.Ε. Α΄ΑΘΗΝΑΣ

Η Διεύθυνση Π.Ε. Α΄ Αθήνας κατόπιν των πράξεων Νομοθετικού Περιεχομένου καθώς και των πρόσφατων εγκύκλιων σχετικά με τα μέτρα αντιμετώπισης του κορωνοϊού COVID-19, ανακοινώνει προς τους εκπαιδευτικούς και τους πολίτες ότι:

η εξυπηρέτηση του κοινού θα γίνεται κατόπιν προγραμματισμένου ραντεβού, καθώς και με την επίδειξη πιστοποιητικού εμβολιασμού ή πιστοποιητικού νόσησης εξαμήνου ή αρνητικού 48ωρου rapid test.

Οι ενδιαφερόμενοι, εκπαιδευτικοί και πολίτες, μπορούν επίσης να αποστέλλουν οποιοδήποτε έγγραφο ή αίτημα μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου στην ηλεκτρονική μας διεύθυνση:

mail@dipe-a-athin.att.sch.gr

IMG_9813d.JPG

banner-sxoleia

Σχολικές δραστηριότητες

Εκπαιδευτική ξενάγηση γ(σεμινάριο) στην έκθεση "Πώς μάθαιναν οι Έλληνες γράμματα από την Άλωση μέχρι την Επανάσταση», 16/5/22.

Αστική υπερθέρμανση: Αλήθειες και μύθοι

ΑΦΙΣΑ

Διαδικτυακό σεμινάριο με τίτλο «Δέντρα ιερά, νεράιδες, ξωτικά... η ηθική σχέση του ανθρώπου με τη φύση στην άυλη πολιτιστική κληρονομιά», 10/5/2022

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ